Termin održavanja POPRAVNOG KOLOKVIJUMA

POPRAVNI KOLOKVIJUM iz predmeta "Računarstvo" će se održati 25. Decembra 2023. godine u računarskoj sali L2 Elektrotehničkog fakulteta (računarska sala u kojoj se održava nastava) sa početkom u 16:15 sati.

Po pravilu, na popravnom kolokvijumu student može popravljati JEDAN (prvi ili drugi) kolokvijum. Izuzetno, ukoliko je student opravdano bio spriječen da izađe na bilo koji od kolokvijuma u redovnim terminima, a rezultatom drugog od kolokviuma nije zadovoljan, ili je opravdano bio spriječen da izađe na oba kolokvijuma u redovnim terminima, može obnoviti oba kolokvijuma.

Studenti koji su zadovoljni svojim rezultatima postignutim na prvom i drugom kolokvijumu u redovnim terminima ne rade popravni kolokvijum.