Dr Bojan Baća učestvovao na dva međunarodna naučna skupa u novembru 2023.

Na poziv organizatora, Dr Bojan Baća, naučni saradnik na Institutu za napredne studije, učestvovao je na dva međunarodna skupa tokom novembra 2023. godine.

Rad pod nazivom "The Conspiracist Zeitgeist: Contemporary Conspiracy Theorizing as Far-Right Critical Theory?" prezentovao je na Osmoj međunarodnoj radionici Instituta za napredne studije Univerziteta Korvin, održanoj 21. novembra u Budimpešti, Mađarska; dok je rad naslovljen "Reclaiming Civil Society: The Role of Social Movements and Contentious Politics in Montenegros Democratization" izlagao na na radonici "Competing for Power in Southeast Europe: Strategies and Approaches", u organizaciji Univerziteta u Gracu i Društva za Jugoistočnu Europu, održanoj 22-24. novembra u Vagni, Austrija.