Nastava na daljinu

Nastava iz ovog predmeta će se ubuduće organizovati na daljinu (online). Do ove promjene je došlo na zahtjev studenata, upućen preko studentskog predstavnika.

Da bi pratili nastavu i učestvovali u provjerama znanja potrebno je da otvorite nalog na  ETF-OL platformi za učenje na daljinu. Vaš nalog treba biti na odgovarajućem studijskom programu (specijalističke studije SPR). Ako imate otvoren nalog za osnovne studije on ne daje pristup predmetima sa specijalističkih studija. Platforma za sada nema mogućnost promjene studijskog programa, pa otvorite novi nalog za specijalističke studije, pri čemu možete koristiti istu e-mail adresu.

Ako nakon prijave na ETF-OL platformu na vašoj početnoj stranici ne dobijete informaciju o nastavi (predavanjima) iz ovog predmeta za utorak, 1.3.2022, javite se e-mailom na adresu predmetnog nastavnika (milos@ucg.ac.me) kako bi riješili problem prije početka nastave.

Predmetni nastavnik,
Prof. dr Miloš Daković