Predlog tema za master radove

U prilogu je predlog tema za master radove kod prof. dr Vladana Radulovića kao mentora. Zainteresovani studenti imaju mogućnost da se kroz mail korespodenciju bliže upoznaju sa zahtjevima izrade ponuđenih tema do 29.03.2024 godine.

Studenti treba da se prijave za željene teme putem elektronske pošte na adresu vladanra@ucg.ac.me najkasnije do 29.03.2024 godine. U slučaju da se za istu temu prijavi dvoje ili više studenata prednost ima student koji je ostvario bolji indeks uspjeha tokom master/osnovnih studija. Zbog prethodnog, studenti imaju pravo da prilikom izbora tema odaberu više tema i definišu redosljed željenih tema kako bi se mogli kvalifikovati za neku od narednih tema po definisanom redosljedu, u slučaju da se za njihov prvi (ili neki kasniji) izbor teme prijavi i student sa većim indeksom uspjeha.

Spisak dodijeljenih tema kandidatima će biti objavljen nakon 29.03.2024 godine.