Socijalna zaštita - obavještenje

Drage koleginice i kolege,

nadam se da ste svi vi i vaše porodice dobro i da na lijep i koristan način ispunjavate vrijeme koje provodite u svojim domovima.

Kao što vam je poznato, u skladu s naredbom Vlade Crne Gore i novim privremenim mjerama zaštite građana od COVID-19 obustavljen je obrazovno-vaspitni rad na Univerzitetu Crne Gore (UCG).

U cilju obezbjeđivanja kontinuiteta u radu, predlažem da mi u do srijede posaljete prijedloge o planiranom izvođenju praktične nastave – na način što ćete odrediti opciju 1 i opciju 2 (o kojoj ustanovi bi voljeli da napišete izvještaj).  Nakon toga ću vam poslati raspored tema koje treba da odradite (da ne bi bilo ‘’preklapanja’’) i poslaću vam potrebne instrukcije za rad.

Teme mi posaljite na mail: simovicvesna@gmail.com

Drage koleginice i kolege, na kraju vas molim da ozbiljno shvatite preporuke Ministarstva zdravlja i Instituta za javno zdravlje koje prate kampanju #ostanidoma:

Vrijeme je za ozbiljnost.

Disciplina je ključna u sprječavanju Korona virusa.

‘’Neće na mene’’ je najveća iluzija.

Baš tako je stigao do mnogih.

Zaštiti se. Zaštiti me.

Ostani doma. #coronainfocg #ostanidoma

Ne zaboravite, zdravlje je najvažnije!

Budite mi zdravi!

Lijep pozdrav,