O preduzetničkim idejama u neformalnom razgovoru sa studentima

📣 Prvi "Small talk" okupio je zainteresovane studente sa programa na engleskom jeziku - MONTEB i studente ostalih programa Ekonomskog fakulteta u našem novootvornom Klubu studenata, alumnista i profesora.

🔷 Sa docent dr Vladimirom Đurišićem i mr Nikolom Mišnićem studenti su podijelili razmišljanja u vezi sa pokretanjem sopstvenog biznisa ali i naveli brojne konkretne ideje na čijoj realizaciji su pokazali spremnost da rade.

☕️ U neformalnoj atmosferi našeg Kluba testirane su njihove preduzetničke ideje, razmotrene su njihove prednosti i šanse ali i potencijalne slabosti u eksternom okruženju.

📬 Prijavite se za mailing listu ovdje i budite u toku sa terminima za novi Small talk ali i ostale događaje koje planiramo u okviru platforme Biću preduzetnik/ca!