Konkurs Fondacije prof. dr Dragan Lajović

Fondacija Prof. dr Dragan Lajović u skladu sa svojom misijom promocije preduzetničkog obrazovanja i permanentne edukacije ove godine raspisuje konkurs za dodjelu studentske nagrade najboljem svršenom studentu, iz oblasti Biznisa i preduzetništva.

Namjera Fondacije je da stimulišu mlade ljude koji se svojim trudom, zalaganjem i rezultatima bore za promociju preduzetništva kao kreativne djelatnosti ali i generatora daljeg rasta i razvoja.

Pravila Konkursa:

Pravo učešća na Konkursu imaju svršeni studenti akademskih (osnovnih) studija, svih univerziteta u Crnoj Gori, koji su u redovnom roku diplomirali na programu koji je blizak oblasti BIZNIS I PREDUZETNIŠTVO i koji su državljani Crne Gore.

Dokumenta se predaju isključivo u elektronskoj formi na mail adresu: fondacijadraganlajovic@gmail.com , do 15. novembra 2017. godine.