Gostovanje prof. Liuni i prezentacija stipendija za Univerzitet u Ređo Kalabriji

U srijedu, 18. oktobra u 10 h na Filološkom fakultetu gostovaće prof. Marija Rita Liuni sa Univerziteta za strance „Dante Aligijeri“ u Ređo Kalabriji (Università per Stranieri “Dante Alighieri” di Reggio Calabria), koja će studentima Filološkog fakulteta predstaviti svoj Univerzitet, kurseve jezika i mogućnosti za mobilnost i stipendije koje im se pružaju.

Takođe će o svom iskustvu u Ređo Kalabriji govoriti i studenti Filološkog fakulteta koji su već pohađali nastavu na tom Univerzitetu.

Budući da Univerzitet „Dante Aligijeri“ organizuje kurseve italijanskog jezika za sve nivoe učenja, na prezentaciju su pozvani studenti svih studijskih programa Filološkog fakulteta koji su zainteresovani za učenje i/ili dalje usavršavanje italijanskog jezika.