Univerzitetska tribina 7. jula: Izazovi turističkog vođenja u Crnoj Gori

Univerzitet Crne Gore organizuje javnu tribinu Izazovi turističkog vođenja u Crnoj Gori, koja će se održati u petak, 7. jula, sa početkom u 11.00 h na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru.

Učesnici tribine su prof. dr Đurđica Perović, prof. dr Ivona Jovanović, doc. dr Ilija Moric i prof. dr Rade Ratković. Tribinu će moderirati prof. dr Tatjana Stanovčić, sa Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, a u diskusiju će se uključiti i brojni predstavnici turističkog sektora.

U okviru tribine, učesnici će govoriti o savremenim izazovima ove profesije koji se tiču ponajviše obrazovanja i licenciranja turističkih vodiča, ali i o drugim temama od značaja za turističko vođenje u Crnoj Gori.

Univerzitetska tribina je otvorena za javnost. Mediji mogu akreditovati novinarsku ekipu na mejl adresu: pr@ucg.ac.me ili na telefon 020/ 414 -247, do petka, 7. jula 2023. godine, do 10. 00 h.