Održano gostujuće predavanje Ivane Vuksanović, menadžera kvaliteta HG Budvanska rivijera

Dana 15.05.2024.g. na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo održano je gostujuće predavanje menadžera kvaliteta u HG Budvanska rivijera i alumniste Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, Ivane Vuksanović. Tema predavanja odnosila se na koncept održivosti u hotelijerstvu, odnosno implementaciju međunarodnih standarda i eko oznaka sa fokusom na Budvansku rivijeru, najveću hotelsku grupaciju u Crnoj Gori. Akcenat predavanja bio je usmjeren na važnost standardizacije i primjene ekoloških principa kao relevantnog instrumenta za jačanje kvaliteta usluge i stvaranje komparativnih prednosti u hotelijerstvu.

Alumni klub Fakulteta za turizam i hotelijerstvo će nastaviti sa aktivnostima koje stimulišu alumniste da prezentuju stečena znanja i podijele svoje iskustvo sa studentima Fakulteta.