Gostujuće predavanje sutkinje Dijane Raičković na Poslovnopravnoj klinici

Sutkinja Privrednog suda Crne Gore, Dijana Raičković, održala je gostujuće predavanje studentima druge godine Poslovnog smjera na master studijama, u okviru predmeta Poslovnopravna klinika.

Tema predavanja je bila "Zaštita prava intelektualne svojine, sa slučajevima iz prakse Privrednog suda Crne Gore", a studenti su imali i priliku da učestvuju u diskusiji na ovu temu.

Pravni fakultet Univerziteta Crne Gore nastoji da, u saradnji sa domaćim i regionalnim praktičarima prava, pruži svojim studentima dodatna znanja iz pojedinih oblasti, kao i sticanje praktičnih vještina koje će ih učiniti konkurentnim na tržištu rada, a tome posebno doprinosi i kontinuirana saradnja sa nosiocima sudske vlasti u svim sudskim instancama, među njima i vrijedna saradnja sa sutkinjom Raičković, na čemu joj iskazujemo posebnu zahvalnost.