CABUFAL - radna posjeta Pravnom fakultetu u Splitu

Delegacija Pravnog fakulteta UCG u sastavu: Dekan prof.dr Velimir Rakočević, prodekan za međunarodnu saradnju doc. dr Bojana Lakićević Đuranović, član Upravnog odbora UCG prof. dr Gordana Paović-Jeknić i saradnik u nastavi dr Nikola Dožić boravili su, u okviru CABUFAL projekta, u radnoj posjeti Pravnom fakultetu u Splitu u periodu od 24.- 26.05.2018. godine.
Predstavnike Pravnog fakulteta primili su dekan prof. dr. sc. Željko Radić i prodekani Pravnog fakulteta u Splitu izv. prof. dr sc. Mirko Klarić, prodekan za nastavu, izv. prof. dr sc. Ines Medić, prodekan za poslijediplomske studije, izv. prof. dr sc. Petar Bačić, prodekan za međunarodnu saradnju, gdje su na radnom sastanku dogovoreni budući pravci međunarodne saradnje.