CABUFAL - Quality control board

U okviru projekta CABUFAL, 20. septembra tekuće godine, na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore, održan je poslednji Quality control board. Na ovom sastanku predstavnici svih akademskih i neakademskih partnera na ovom projektu, raspravljali su o kvalitetu poslednjih aktivnosti sprovedenih na ovom projektu. Sastanku su prisustvovali: Biljana Djuricin (Pravni fakultet Podgorica), Vladimir Savković (Pravni fakultet Podgorica), Gordana paović Jeknić (Pravni fakultet Podgorica), Nikola Dožić (Pravni fakultet Podgorica), Milan Tomic (Predstavnik studenata Pravnog fakulteta Podgorica), Vesna Simovic Zvicer (Sudski savjet Crne Gore), Vasilka Sancin (Pravni fakultet Univerziteta u Ljubljani), Goran Koevski (Pravni fakultet Univerziteta u Skoplju), Mihovil Skarica (Pravni fakultet Univerziteta u Zagrebu), Petar Bacic (Pravni fakultet Univerziteta u Splitu), Mareike Frohlich (Europa Institut Saarbriken) i Neven Anđelić (Regents University London)