Još jedna pobjeda košarkaške ekipe studenata Pomorskog fakulteta Kotor

Naša košarkaška ekipa ostvarila je još jednu izuzetno važnu pobjedu u II kolu Studentske lige Crne Gore protiv ekipe Elektrotehničkog fakulteta. Na utakmici odigranoj 17. marta 2024. godine, naš tim je trijumfovao rezultatom 35:33, osiguravajući tako prvo mjesto u grupi sa maksimalnim učinkom od dvije pobjede u isto toliko odigranih utakmica. Ekipu Pomorskog fakulteta Kotor činili su Pejović (8), Velimirović (8), Vukojičić (11), Čejović, Nikolić, Begović, Vuković (1), Pudar (4) i Bujković (3).

Podsjećamo da je u prvom kolu savladana ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje rezultatom 35:50.
Sljedeća utakmicu, koja će biti posljednja u grupnoj fazi za naš tim, odigraće se 24. marta 2024 godine protiv ekipe Medicinskog fakulteta.

Studentska organizacija i uprava Pomorskog fakulteta Kotor daju punu podršku našoj ekipi. Vjerujemo u kvalitet i snagu našeg tima i optimistično čekamo nastavak takmičenja!