03.04.2018

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji Kotor je obavljena u utorak, 3. aprila 2018. godine, u sastavu: doc. dr Senka Šekularac-Ivošević, mr Draško Kovač, MSc Maja Škurić, mr Miroslav Vukičević, Matija Rašković, student na studijskom programu Brodomašinstvo i Maja Filipović, pripravnik.

Kao i prethodne godine, maturantima su promovisani studijski programi, podijeljen im je promotivni materijal, a takođe su se mogli dodatno informisati o samoj proceduri upisa, mogućnostima zaposlenja nakon sticanja diplome na Pomorskom fakultetu Kotor kao i o raznim programima mobilnosti studenata, praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u inostranstvu. Maturanti su imali priliku da čuju od kolega mr Miroslava Vukičevića, laboranta u nastavi na našem fakultetu i upravitelja stroja na kompaniji MOL iz Japana, kao i od studenta Matije Raškovića koji je aktivni pomorac na kompaniji MSC svoje impresije o plovidbi i sticanju kvalitetnog obrazovanja stučnih profila na našoj instituciji.

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktoru, g-dinu Božu Peroviću na tome što je omogućio da i ove godine maturantima JU Gimnazije Kotor promovišemo studijske programe našeg fakulteta, a posebno zadovoljstvo predstavlja i postignuta saradnja obrazovnih institucija da izazove studiranja na Pomorskom fakultetu Kotor predstavimo u ovogodišnjem izdanju EHO Lista učenika Gimnazije Kotor čiju je realizaciju podržala i urednica, prof. Sonja Golub-Klenak.

20.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Dan otvorenih vrata UCG, 24. aprila 2018.

18.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavaci i studenti posjetili Sveuciliste u Dubrovniku

17.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Dani inženjera od 19. do 24. aprila 2018. godine

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji 'Miloje Dobrašinović' u Bijelom Polju

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju

Predavanje u brodomasinskom simulatoru, upravitelj masine Milos Bogdanovic

10.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Studentska anketa za studijsku 2017/18.

05.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavanje admirala italijanske mornarice, Romano Sauro

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Proslavljen Dan studenata, 4.4.2018.

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Održani Info dan i promocija Vodiča za brucoše, 4.4.2018.