Dodatni testovi za upis 2018/19, I rok

Polaganje testova iz matematike i engleskog jezika za kandidate koji nisu polagali eksternu maturu

O B A V J E Š T E N J E

# Obavještavaju se kandidati koji nisu polagali eksternu maturu, a žele da polažu testove iz Matematike i Engleskog jezika, radi dobijanja većeg broja bodova, da će se polaganje testova obaviti u srijedu, 27. juna 2018. godine, i to po sljedecem rasporedu:

- Matematika od 9:00 do 11:00 sati,

- Engleski jezik od 11:00 do 13:00 sati.

# Polaganje testova će se obaviti u Računarskom centru Pomorskog fakulteta Kotor, u prizemlju.

# Za polaganje oba testa potrebno je uplatiti 15,00 EUR na žiro račun Pomorskog fakulteta Kotor, broj 510-227-38.

# Prilikom dolaska na polaganje kandidati su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu i uplatnicu o izvršenoj uplati za polaganje testova.

# Spisak kandidata prijavljenih na konkurs za upis na prvu godinu studija, prvi upisni rok jun 2018. godine, koji nijesu polagali eksternu maturu je dat na linku po studijskim programima.