Radionica sa poslodavcima [9.10.2017.]

Kao dio aktivnosti projekta "Tranzicija studenata s invaliditetom iz procesa visokog obrazovanja ka zaposlenju" - Trans2Work, članovi projekta iz Udruženja mladih sa hendikepom Crne Gore, Univerziteta Crne Gore, Zavoda za zapošljavanje Crne Gore i Univerziteta Donja Gorica će u ponedjeljak 9. oktobra 2017. godine sa početkom u 10h u Omladinskom centru u Podgorici organizovati radionicu sa poslodavcima na temu Mogućnosti i prepreke za zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Tom prilikom će biti riječi o samom projektu, prednostima i preprekama zapošljavanja osoba sa invaliditetom, kvalifikovanosti visokoobrazovanih osoba sa invaliditetom i predstavljanju platforme za povezivanje poslodavaca sa studentima sa invaliditetom (web based tool) kao jednog od značajnih izlaznih rezultata Trans2Work projekta.

Tim povodom vas pozivamo da prisustvujete radionici i time date svoj doprinos u povezivanju poslodavaca i studenata sa invaliditetom.