Obavještenje o uplati školarine

Obavještavaju se studenti osnovnih, master i specijalističkih studija da su u obavezi da izmire rate za školarinu za zimski semestar studijske 2023/2024. najkasnije do 20.12.2023. godine, prema zaključku Upravnog odbora UCG , broj 02-4951 od 28.09.2023.

Dokaz o uplati školarine potrebno je dostaviti lično studentskoj službi ili na sledeće mail adrese:

• za studijske programe: Brodomašinstvo, Menadžemnt u pomorstvu i logistika i Menadžment u pomorstvu jtarle@ucg.ac.me
  • za studijske programe: Nautika i pomorski saobraćaj, Nautika i Pomorske nauke tnada@ucg.ac.me

Školarinu je potrebno uplatiti na žiro račun Pomorskog fakulteta Kotor 510-227-38, a pored ličnih podataka studenti su u obavezi da na uplatnici unesu i svoj jedinstveni studentski kod (JSK).