Obavještenje o uplati školarine

Obavještavaju se studenti osnovnih, master i specijalističkih studija da su u obavezi da izmire rate naknade za studiranje (školarine) za zimski semestar studijske 2023/24. najkasnije do petka, 23. februara 2024. godine, prema zaključku Upravnog odbora UCG , broj 02-4951 od 28. septembra 2023. godine.

Dokaz o uplati školarine potrebno je dostaviti lično studentskoj službi ili na sledeće mail adrese:

• jtarle@ucg.ac.me za studijske programe: Brodomašinstvo, Menadžemnt u pomorstvu i logistika i Menadžment u pomorstvu;
  • tnada@ucg.ac.me za studijske programe: Nautika i pomorski saobraćaj, Nautika, Pomorska elektrotehnika i Pomorske nauke.

Naknadu za studiranje (školarinu) je potrebno uplatiti na žiro račun Pomorskog fakulteta Kotor: 510-227-38, a pored ličnih podataka studenti su u obavezi da na uplatnici unesu i svoj jedinstveni studentski kod (JSK).

Ukoliko studenti/ce ne izmire svoje rate naknade za studiranje (školarine), ispiti koje su položili tokom januarsko-februarskog roka im neće biti unesene u dosije.