Prezentacija UNICEF-ovog programa o roditeljstvu za cjeloživotno zdravlje

Filozofski fakultet UCG organizuje online prezentaciju UNICEF-ovog programa: Roditeljstvo za cjeloživotno zdravlje (PLH) Brižne porodice za roditelje djece uzrasta od 2 – 9 godina u Crnoj Gori, u petak, 24. juna 2022.godine, sa početkom u 11 časova.

Prezenterke su prof. dr Džudi Hačins, autorka programa, i g-đa Ida Ferdinandi, predstavnica kancelarije UNICEFA-a u Crnoj Gori.

Pozivamo zainteresovane studente, saradnike i nastavnike da prisustvuju prezentaciji.

Link za ZOOM nalazi se u nastavku.

Prezentacija UNICEF-ovog programa „Roditeljstvo za cjeloživotno zdravlje (PLH) Brižne porodice za roditelje djece uzrasta od 2 – 9 godina u Crnoj Gori”

Time: Jun 24, 2022 11:00 AM Belgrade, Bratislava, Ljubljana

Join Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/81798037159?pwd=SCtIbG9lTG5WQlgvM1BNNFpjUDdNZz09

Passcode: P7Cdqk