Potpisan sporazum sa Fakultetom istorije, međunarodnih odnosa, političkih nauka i komunikacijskih nauka Univerziteta u Oradei

Filozofski fakultet Univerziteta Crne Gore i Fakultet istorije, međunarodnih odnosa, političkih nauka i komunikacijskih nauka Univerziteta u Oradei (Rumunija) potpisali su sporazum o bilateralnom partnerstvu. Sporazum su potpisali prof. dr Tatjana Novović, dekanka Filozofskog Fakulteta i prof. dr Gabriel Florin Moisa, dekan Fakulteta istorije, međunarodnih odnosa, političkih nauka i komunikacijskih nauka. Cilj uspostavljene sporazuma je: akademska mobilnost studenata svih novoa studija, saradnika i nastavnika, promocija razmene znanja, organizovanje naučnih konferencija i zajedničkih istraživačkih projekata dvije institucije.

Uspostavljena saradnja između dva fakulteta donijeće akademske benefite ne samo našim studentima i nastavnicima, već i čitavom Univerzitetu Crne Gore.