Projekat CRED4TEACH

Projekat CRED4TEACH nastavlja svoj uspješni rad. Ovoga puta projektni timovi iz Crne Gore, Ukrajine i Albanije su u Turskoj, u gradu Eskisehir. Zahvaljujući predstavnicima Univerziteta Anadolu koji su omogućili edukaciju u sklopu projekta, pobrinuli su se da boravak i rad prođu dobro za svakog člana svih timova. Domaćini su se potrudili da boravak i posao proteknu savršeno. Dali su veliki doprinos u organizaciji slobodnog vremena i na svemu im se neizmjerno zahvaljujemo. Pored druženja tokom radnih pauza, drugog dana organizovana je zajednička večera za sve učesnike, uz degustaciju tradicionalnih turskih jela, a trećeg dana obilazak ovog posebnog grada sa vodičem uz obilazak brojnih znamenitosti. Fotografije koje dijelimo mogu ilustrirati šta se događalo tokom vremena koje su naše kolege provele u Turskoj.

Za sljedeću objavu najavljujemo kratak sažetak onoga što se dešavalo na treningu, što su naučili i s kojim novim idejama i koracima će CRED4TEACH projekat nastaviti da se razvija.