Posjeta predstavnika Koledža Santa Barbara iz Španije

Šefica Odjeljenja za obrazovne i međunarodne planove i projekte Isabel Gercia Plazas i profesorica sa Koledža Santa Barbara iz Malage u Španiji Sofia Perey Alvares, u sklopu Erasmus+ Mobility programa, posjetile su Medicinski fakultet Univerziteta Crne Gore.

Prof. dr Aneta Bošković i doc. dr Mirjana Đuričković upoznale su uvažene gošće sa kurikulima, planovima i načinom studiranja na studijskim programima Medicinskog fakulteta, kao i sa mogućnostima zapošljavanja naših studenata nakon završetka studija.

Gošće su pokazale posebno interesovanje za prostorne kapacitete naših studijskih programa, sa kojima ih je upoznala doc. dr Mirjana Đuričković.

Isabel Gercia Plazas i Sofia Perey Alvares boraviće u Podgorici od 4. do 8. jula i učestvovaće na Prvoj internacionalnoj nedjelji za akademsko i administrativno osoblje koje organizuje UCG.