Obavještenje o polaganju prijemnog ispita - Master studije

Obavještenje za kandidate koji su se prijavili na master primijenjeni studijski program Zdravstvena njega i Fizioterapija

1. Identifikacija kandidata sa spiska se vrši na osnovu ličnog dokumenta sa fotografijom (lična karta, pasoš i vozačka dozvola)
  2. Kandidat koji u odredjeno vrijeme ne pristupi polaganju ili nema dokumenta za identifikaciju, gubi pravo polaganja testa.
  3. Kandidat je obavezan da sa sobom donese hemijsku olovku.

Polaganje testova će se održati 01.10.2022. godine (subota), sa početkom u 13,00 časova, u amfiteatru Medicinskog fakulteta (dekanat).

STRUKTURA PRIJEMNOG ISPITA:

Prijemni ispit se sastoji od 25 pitanja “sa više ponuđenih odgovora“ (pitanja na zaokruživanje, kod kojih je jedan od ponuđenih odgovora tačan), koja se vrednuju sa po 2 boda.

Kandidat na prijemnom ispitu može osvojiti maksimum 50 bodova.

Vrijeme predviđeno za polaganje prijemnog ispita je:  90 minuta.

U skladu sa odlukom Vijeća Medicinskog fakulteta, kandidat na prijemnom ispitu mora ostvariti najmanje  26  bodova, odnosno 13 tačnih odgovora, da bi se kvalifikovao za upis na master studije.