Datumi za pripremu prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Medicinskog fakulteta

Obavještavaju se zainteresovani kandidati da će se prijava za  pohadjanje pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Medicinskog fakulteta, studijski program Medicina i Stomatologija, iz predmeta Biologija i Hemija obaviti 08  i 09 mja 2023. godine.

Prijava je besplatna i podnosi se isključivo elektronskim putem na e-mail adresu infomedf@ucg.ac.me.

Priprema će se realizovati subotom sledećih datuma: 27. maja; 3. juna.; 10. juna i 17. juna 2023. godine.

Dana 27. maja .2023. godine biće organizovana prva priprema, u periodu od 10,00-14,00 časova u amfiteatru Medicinskog fakulteta.

UPRAVA FAKULTETA