Posjeta sa Akdeniz Univerziteta, iz Antalije iz Turske u sklopu ERASMUS+ mobilnosti

U sklopu ERASMUS+ mobilnosti na Medicinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore na studijskom programu Stomatologija je u toku posjeta profesora sa Fakulteta za stomatologiju Akdeniz Univerziteta, iz Antalije iz Turske:
•    Prof. dr Alper Kustarci, dekan,
•    Prof. dr Kursat Er, šef Katedre za endodonciju,i
•    Prof.dr- Mukerrem Hatipoglu, sa Katedre za parodontologiju, i šef Odeljenja za međunarodnu saradnju

Prof. dr Alper Kustarci i Prof. dr Kursat Er, su danas održali predavanje pod naslovom „Tretman i praćenje velikih periapikalnih lezija" na kojem su prisustvovali studenti studijskog programa stomatologija, saradnici u nastavi i profesori.
Gosti su obišli prostorije koje koristi studijski program stomatologija, a potom im je organizovan i prijem u Dekanatu Medicinskog fakulteta.

Na sastanku su diskutovani različiti vidovi saradnje u cilju jačanja kapaciteta u stručnom i naučno-istraživačkom pravcu, kao i različiti modaliteti potencijalne buduće razmene studenata i nastavnog kadra.