Obavještenje o konkursu za mobilnost studenata za Univerzitet u Rigi, Letonija

Po osnovu među-institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za mobilnost studenata u ljetnjem semestru 2023/24.

Osnovne informacije

• Ko se može prijaviti: studenti Ekonomskog, Elektrotehničkog, Mašinskog, Metalurško-tehnološkog fakulteta I Filološkog fakulteta (ukoliko postoji dostupna akademska ponuda)
  • Nivoi studija: osnovne, master, dokstorske studije
  • Dostupne oblasti: Business and Administration, Information Communication Technologies, Engineering and Engineering Trades, Languages
  • Broj dostupnih mobilnosti: do 14 mobilnosti koje su na raspolaganju ostalim partnerima među kojima je UCG
  • Finansijska podrška: mobilnost uključuje stipendiju koju isplaćuje partnerski univerzitet
  • Period i trajanje mobilnosti: ljetnji semestar 2023.
  • Rok za prijavu: 30. septembar 2023.
  • Korisni linkovi: https://www.rtu.lv/en/studies/incomingexchange-

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije fakultetima je 30. septembar 2023. godine.

Više informacija o konkursu možete da pronađete na sledećem linku.