Mevlana, turski program bilateralne razmjene s nasim Univerzitetom - 19.02.2018 13:15

U okviru Mevlane, turskog programa razmjene  sa kojim naš Univerzitet ima ostvarenu bilateralnu saradnju, objavljen je konkurs za razmjenu sa Ondokuz Mayis Universitesi, a podrazumijeva razmjenu studenata I akademskog osoblja.

Konkurs možete naci na linku: http://www.ucg.ac.me/objava/blog/1021/objava/18498-konkurs-za-ondokuz-mayis-universitesi-u-okviru-mevlana-programa-razmjene

Ovaj univerzitet nudi razmjene na svim studijskim nivoima, a  za sljedece oblasti studija:

o    Natural Sciences

o    Engineering

o    Social Sciences and Humanities

U prilogu se nalazi Excle tabela s preciznim oblastima koje se nude na ovom Univerzitetu.

Prijave se šalju Kancelariji za medjunarodnu saradnju UCG-a (irouom@ac.me),  a potom ih oni prosljedjujemo kolegama koji koordiniraju Mevlana programom na ponudjenom univerzitetu, koji donose konačnu odluku o aplikacijama.

Rok za prijavu je 26. februar.