Matematika za biznis- Menadžment Podgorica

Zbog svečanog prijema brucoša prve sedmice (25.09.-29.09) nastava (predavanja) iz predmeta Matematika za biznis će se održati po sljedećem rasporedu:

Srijeda (27.09.) obje grupe istovremeno od 16:45 - 18:20.

Počev od druge sedmice, tj. od ponedjeljka 2.10.2023 predavanja će se odvijati po predviđenom rasporedu. Vježbe počinju druge sedmice (srijeda, 4.10.).

Studenti nove generacije (upisani 2023) koji redovno prisustvuju časovima moći će da rade 3 kviza i 2 domaća zadatka u toku semestra, a studentima koji ponovo slušaju ovaj predmet (generacije 2022 i ranije) poeni na domaćim zadacima i kvizovima (aktivnostima) automatski se prenose u ovu školsku godinu. Ukoliko neko od starijih studenata želi da popravi poene na aktivnostima, prethodno osvojeni se kompletno brišu i važe osvojeni ove godine. O svim detaljima bićete informisani na prvom času predavanja u srijedu, 27. 09. 2023. u 16:45, sala 1 (amfiteatar).