PRAKSA U USTANOVAMA

U prilogu možete naći raspored studenata po grupama, kao i  obavještenja o početku prakse u ustanovama.

I GRUPA

Prva podgrupa je obavezna poći na praksu 26.10.2020.god u 9h - JU LJUBOVIĆ, koja se nalazi na adresi Podljubović bb.

Druga podgrupa je obavezna poći na praksu 26.10.2020.god u 10h - NVO SIGURNA ŽENSKA KUCA, koja se nalazi na adresi Ivana Crnojevića br.69.

II GRUPA

Prva podgrupa je obavezna poći na praksu 26.10.2020.god u 12h - CENTAR ZA PRAVA DJETETA, koji se nalazi na adresi Vlada Ćetkovića 54.

III GRUPA

Prva podgrupa je obavezna poći na praksu 26.10.2020.god u 9h - JU RESURSNI CENTAR ZA DJECU I MLADE-PODGORICA, koja se nalazi na adresi Princeze Ksenije br.6

Cijela treća grupa ( SVE PODGRUPE ZAJEDNO ) su obavezne poći na praksu 26.10.2020.god u 14.30h - NVO RODITELJI, koja se nalazi na adresi Bracana Bracanovića 74/a.

O početku prakse u preostalim ustanovama, studenti će biti blagovremeno obaviješteni.

PRILIKOM OBAVLJANJA PRAKSE SVI STUDENTI SU OBAVEZNI DA NOSE ZAŠTITNE MASKE I DA POŠTUJU MJERE NKT.