Nova informacija o posjeti "Plantažama"

S obzirom da iz opravdanih razloga studenti ne mogu danas doći na dogovor u vezi posjete "Plantažama", preliminarna podjela na grupe je sledeća:

I grupa, posjeta od 11h:

Vukojičić Ivan, Vukmirović Milovan, Dragašević Irena, Kovinić Vuk, Delić Dejan, Šundić Nevena, Marojević Nikolina, Čelebić Danilo, Koprivica Mirjana, Nikolić Vuk, Dabović Marija, Vuković Aleksa, Gazdić Milan, Ćirković Božidar, Ćirković Jelena, Bezmarević Stefan, Prelević Aleksandar, Vučković Vasilije, Nikčević Saša, Potpara Ranko,

II grupa, posjeta od 12h:

Terzić Dražen, Rončević Tijana, Bošković Vuk, Papan Nikola, Bakrač Milica, Aleksandar Bubanja i studenti mehatronike.

Zbor je za obje grupe 15 minuta prije početka posjete, ispred kapije fabrike. Adresa: Bulevar Šarla de Gola br. 2. To je prvo skretanje desno pored Poreske uprave na kružnoj raskrsnici na Tuškom putu.

Studenti sami organizuju prevoz.