Nova objava - 11.11.2021 12:50

SPISAK STUDENATA I TEMA ZA SEMINARSKI RAD

1.  Kaljic Lejla - EDMS - koncpet, benefiti, probelimi u implementaciji

2. Lučić Andjela - E - uprava, koncpet, prednosti, nedostaci, predlozi za unapredjenje

3. Eraković Anjdela - Kapitalni registri - elektronske baze u javnoj administraciji - CRS, CRPS, i registar prostrnih jednica

4. Čović Krsto - Elektronske sjednice i upravljanje u javnoj administraciji

Upustvo za izradu seminarskog rada će biti postavljeno u dokumentima za ovaj predmet. Seminarski treba završiti do 3.12.2021. i poslati ga na mail vujical@cg.ac.me . Svaki student ce u formi prezentacije braniti svoj seminarski rad i to ce biti osnov za dodjeljivanje 50 posto poena od ukupne ocjene. Takodje, vas molim da me pojedinačno kontaktirate na ovaj mail kako bih vas povezao sa kontakt osobama u instutcijama, preduzećima koje vam mogu dati korisne materijale za izradu seminarskog rada.