NR Kina, Stipendija Vlade NR Kine za master studije u oblasti revizije, za akademsku 2017/2018. godinu

Obavještavamo zainteresovane kandidate o 1 stipendiji koju dodjeljuje Vlada NR Kine za master studije u oblasti revizije, za akademsku 2017/2018. godinu

Takodje, dostavljamo I informaciju Univerziteta za reviziju iz Nanjinga, na engleskom jeziku, kao I formular za ljekarsko uvjerenje. Zainteresovani kandidati treba da se prijave online I da podnesu dokumentaciju navedenu u informaciji, najkasnije do 16. juna  2017. godine. Konacan izbor kandidata obavice  selekciona komisija Univerziteta za reviziju u Nanjingu.

Više informacija o Programu možete naći u brošuri i uputstvu u prilogu.