Gostovanje dekana Prirodno-matematičkog fakulteta u emisiji E-uživo

Dekan Prirodno-matematičkog fakulteta, prof. dr Miljan Bigović, je u emisiji E-uživo govorio o ljetnjim školama u organizaciji PRONE, Fondacije za promovisanje nauke, u kojoj je angazovan značajan broj profesora, saradnika u nastavi i studenata sa Prirodno-matematičkog fakulteta, i o stanju u nastavi u oblasti prirodnih nauka i matematike u Crnoj Gori.

Profesor je predstavio i smjerove na Prirodno-matematičkom fakultetu, gdje je dao kratak komentar o broju i popunjenosti mjesta na studijskim programima nakon sprovedena dva upisna roka i izrazio očekivanje da će taj broj biti nesto bolji u narednom upisnom roku.

Na kraju, profesor je uputio poziv svim zainteresovanim učenicima i studentima da prisustvuju Festivalu nauke koji će biti ogranizovan krajem septembra.

Gostovanje profesora Bigovića možete vidjeti na sledećem linku (0:00-23:45)