Preliminarne rang liste za upis na specijalističke i master studije

U prilogu objave su preliminarne rang liste za upis na specijalističke i prvu godinu master studija na Prirodno-matematički fakultet.

Sljedeći kandidati su položili prijemni ispit i odobrava im se upis na drugu godinu master studija:

Matematika: Stanišić Boško

Biologija: Miranović Bojana, Stanković Vedrana, Živković Kristina, Pajović Petar i Nenadović Milena

Sljedeći kandidati nisu položili prijemni ispit, i ne odobrava im se upis na drugu godinu master studija:

Biologija: Vuković Natalija

Kandidat koji smatra da postupak rangiranja nije pravilno sproveden, ima pravo prigovora Komisiji za upis, u roku od 24 sata od objavljivanja preliminarne rang liste.

Prigovori kandidata na postupak rangiranja mogu se predati Arhivi PMF-a do utorka, 3. oktobra u 14:00 časova.

Nakon odgovora na prigovore, biće objavljena konačna rang lista. Upis studenata će se obaviti u srijedu, 4. oktobra, 10h do 13h.