Upisi na starije godine i specijalističke studije

Obavještavaju se studenti da će se upisi na starije godine i na specijalističke studije na studijskim programima Prirodno-matematičkog fakulteta obaviti prema sledećem rasporedu:

- srijeda, 26.09.2018. godine - vršiće se upisi kandidata na specijalističke studije;

- četvrtak, 27.09.2018. godine - vršiće se upisi studenata na drugu godinu studija na svim smjerovima;

- petak, 28.09.2018. godine- vršiće se upisi studenata na treću godinu studija na svim smjerovima.

Za upis je potreban indeks, dok studenti prijavni list i obrazac o naplati školarine i zaostalih kredita dobijaju na šalteru studentske službe.

Upisi će se vršiti u studentskoj službi Prirodno-matematičkog fakulteta u periodu 10-14 časova.

Prodekan za nastavu