Poziv za dostavljanje regionalnih projektnih prijedloga u okviru Fonda za Zapadni Balkan

Sekretarijat Fonda za Zapadni Balkan je objavio prvi poziv za dostavljanje regionalnih projektnih prijedloga u okviru Fonda za Zapadni Balkan (WBF).

Ukupni budžet za projekte je 230.000€, a maksimalan iznos koji može biti odobren po projektu iznosi 12.000€.

Poziv je otvoren za pravne subjekte, neprofitne organizacije, nevladine organizacije, kao i biznis asocijacije, privredne komore, prosvjetne institucije (univerziteti, škole, instituti, istraživački centri, akademije nauka), kao i institucije u oblasti kulture.
Tematske oblasti su: kulturna saradnja, razmjena u oblasti prosvjete i nauke, održivi razvoj, kao i prekogranična saradnja, rodna ravnopravnost i mladi.

Rok za dostavljanje projektnih prijedloga je 22. decembar 2017. godine.

Prijedlozi se dostavljaju na e-mail: WBFapplications@westernbalkansfund.org

Detaljnije informacije o pozivu i načinu apliciranja nalaze se na internet stranici Fonda za Zapadni Balkan: http://westernbalkans fund.org/web/

Informacija o prezentaciji ovog Fonda objavljena je i na sajtu Ministarstva vanjskih poslova.