Prezentacija radnih naslova tema za master radove

Sastanak prodekana za nastavu sa studentima master studija programa Građevinarstvo - Infrastrukture i master studija programa Građevinarstvo - Konstrukcije, upisanih studijske 2020/21, 2021/22, 2022/23 i 2023/24. godine (a koji do sada nijesu prijavili temu za svoj master rad), održaće se 6. 11. 2023. godine, u 14 h,  u sali 103.

Na sastanku će biti prezentovani radni naslovi tema za master radove, kao i spisak potencijalnih mentora. Nakon prezentacije ponuđenih tema, studenti će u toku sastanka odabrati temu i mentora. Redosljed pri odabiru tema će se vršiti u skladu sa pozicijom studenta na rang listi, prilikom upisa na master studije. Samim tim, studenti koji budu prisustvovali sastanku imaće prednost u odabiru teme master rada, u odnosu na studente koji se kasnije jave prodekanu za nastavu.