Konkurs za mobilnost neakademskog osoblja

Obaveštavamo vas da je objavljen konkurs za učešće osoblja u Ulysseus kombinovanim intenzivnim programima (Blended Intensive Programme). Kombinovani intenzivni program (BIP) predstavlja mobilnost koja će se dijelom održati u onlajn formatu, dok će se fizički dio realizovati na instituciji organizatora programa.

Konkurs za zaposleno ili angažovano neakademsko osoblje na poslovima međunarodne saradnje na Univerzitetu Crne Gore za BIP na Univerzitetu Haga Helia u Helsinkiju (https://www.ucg.ac.me/objava/blog/617810/objava/178354-otvoren-konkurs-za-prijavu-neakademskog-osoblja-za-program-univerziteta-haga-helia-u-finskoj ). Datumi održavanja virtuelnog i fizičkog dela programa su naznačeni u konkursu. Broj dostupnih stipendija: 4. Rok za prijavu je: 04.

Osoblje nije u obavezi da dostavlja dokumentaciju prodekanima za međunarodnu saradnju, već da do naznačenog roka popuni prijavni formular koji mogu pronaći u tekstu konkursa.