Obaveštenje o konkursu za razmenu studenta na za Univerzitetu u Granadi, Španija

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu u ljetnjem semestru akademske 2022/23 za Univerzitet u Granadi, Španija.

Na konkurs se mogu javiti studenti DOKTORSKIH studija, a konkursom su predviđene TRI finansirane mobilnosti u trajanju od 3 mjeseca.

Za prijavu je potrebno podnijeti sljedeća dokumenta:

Za prijavu za razmjenu na doktorskim studijama potrebno je podnijeti sljedeća dokumenta:

• Dokaz o prijavljenoj temi doktorske disertacije
  • CV u Europass formatu i preporuku mentora
  • Motivaciono pismo
  • Prepis ocjena
  • Kopija posljednje diplome sa studija
  • Dokumentovane vannastavne aktivnosti (ukoliko ih ima): međunarodni studentski skupovi, aktivnosti studentskih organizacija, stručna usavršavanja, pohađanje ljetnjih škola, volontiranje...
  • Kopija pasoša
  • Ukoliko je je kandidat student sa invaliditetom, dostaviti potvrdu ili naglasiti prodekanu
  • Izjava o dosadašnjem učešću u programima mobilnosti (da li je student učestvovao, koliko puta u toku trenutnog nivoa studija i u kojim programima)

Potvrda o znanju engleskog/španskog jezika nije neophodna za studente doktorskih studija, budući da se podrazumijeva da mentor i student koriste isti jezik.

U fazi prijave nije neophodno dostavljati prevod dokumentacije koji je ovjeren strane sudskog tumača.

Više detalja o načinu prijavljivanja pronaći u prilogu objave.

Korisni linkovi:

Krajnji rok za prijavu na konkurs je 24. novembar.

Više informacija o konkursu možete da pronađete na sledećem linku.