Nova objava - 16.02.2022 09:52

Nastavak predavanja, koja su u prethodnom semestru bila prekinuta zbog bolesti predmetnog nastavnika, će početi u petak 18. 02. 2022. godine. Predavanja će biti održavana u terminu, od 11.30 do 15.15 časova (najkasnije u 11.30 časova student treba da se uloguju na MOODLE platformu).

Na pletformu MOODLE ćete ući ulaskom na sajt https://dl.ucg.ac.me/ Zatim ćete na tom sajtu ući na Prirodno-matematički fakultet, odabraćete osnovne studije-BIOLOGIJA, pa ćete odabrati predmet Molekularna biologija (2017) (ne na predmet Molekularna biologija I (2012). Unećete username i password, koji ste već ranije uzeli od UCG, i tako ući u predmet. U delu OPŠTA SEKCIJA od predmeta Molekularna biologija (2017) kliknućete na BIGBLUEBUTTON VIDEO KOMUNIKACIJA PROFESORA I STUDNATA MOL BIO, a zatim ćete kliknuti na PRISTUPI SESIJI. Zatim ćete dobiti pitanje HOW WOULD YOU LIKE TO JOIN THE AUDIO?, pa ćete kliknuti na MICROPHONE, posle čega ćete ući u BigBlueButton. Molim da isprobate sve ovo blagovremeno, kako nebiste imali problema sa pristupom na MOODLE.

VAŽNA NAPOMENA – OBRATITE PAŽNJU DA STUDENTI PREDMETA MOLEKULARNA BIOLOGIJA I (2012) treba da se uloguju na predmet MOLEKULARNA BIOLOGIJA (2017) (ne na predmet Molekularna biologija I (2012) ili Molekularna biologija II (2012)).