CULTURWB - 03.11.2017.

Dana 03.11.2017. godine održan je "Info dan 3", vezano za informisanje stejkholdera o dosadašnjim aktivnostima Univerziteta Crne Gore - Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, u okviru Erasmus+ projekta CULTURWB. Sastanku je prisustvovala i gospođa Vanja Drljević, direktorica Nacionalne Erasmus+ kancelarije u Crnoj Gori. Posebna pažnja posvećena je ulozi stejkholdera u projektu i njihovim budućim aktivnostima, vezano za LLL kurs, koji će biti organizovan na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru. Na kraju sastanka gospođa Vanja Drljević je učesnike sastanka upoznala sa svim mogućnostima koje pruža Nacionalna Erasmus+ kancelarija u Podgorici, i predočila niz drugih korisnih mogućnosti za zaposlene na Univerzitetu Crne Gore i stejkholdere na projektu, u cilju budućeg unapređenja razvoj kulturnog turizma u Crnoj Gori.

Rukovodilac projekta

Prof. dr Aleksa Š. Vučetić