Master rad/ Katarina Knežević/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69 Statuta Univerziteta Crne Gore i člana 24 Pravila studiranja na master studijama Univerziteta Crne Gore,  donosim

RJEŠENJE

o odbrani master rada

I Katarina Knežević, BSc građ., student master studija, Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, studijski program Konstrukcije, braniće master rad pod naslovom “Projekat i analiza armiranobetonske konstrukcije hotela “Kraljičina plaža” u Miločeru”, dana 01.12.2022. godine, u 15,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

II Master rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radmila Sinđić Grebović, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Srđan Janković, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  3. Doc. Dr Jelena Pejović dipl.inž.građ., docent Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,