Magistarski rad/ Sofija Ostojić/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69 stav 1 tačka 7 Statuta Univerziteta Crne Gore i člana 30 Pravila studiranja na postdiplomskim studijama Univerziteta Crne Gore donosim

RJEŠENJE

o odbrani magistarskog rada

I Sofija Ostojić, Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – studijski program Geotehnika, braniće magistarski rad pod naslovom: “Analiza uticaja količine cementa na dreniranu smičuću čvrstoću glinovitog tla” dana 15.12.2022. godine, u 11,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

II Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radomir Zejak, dipl.inž.građ, redovni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Slobodan Živaljević, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  3. Dr Milan Radulović, dipl.inž.geol., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,