Master rad/ Jasna Arabelović/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69 stav 1 tačka 7 Statuta Univerziteta Crne Gore i člana 24 Pravila studiranja na master studijama Univerziteta Crne Gore,  donosim

RJEŠENJE

o odbrani master rada

I Jasna Arabelović, BSc građ., student master studija, Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, studijski program Konstrukcije, modul Betonske i Zidane konstrukcije, braniće master rad pod naslovom: Projekat i analiza konstrukcije hotela sa pet zvjezdica u zahvatu DUP-a “Topolica III - izmjene i dopune” u Baru, dana 20.12.2022. godine, u 11,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

II Master rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radomir Zejak, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Srđan Janković, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  3. Prof. dr Nina Serdar, dipl.inž.građ., docent na Građevinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,