Doktorska disertacija / Filozofski fakultet / mr Slavka Burzanovića

06.11.2015.  Filozofski fakultet

„Crna Gora u italijanskoj spoljnoj politici 1879-1923“

Doktorska disertacija mr Slavka Burzanovića pod naslovom „Crna Gora u italijanskoj spoljnoj politici 1879-1923“ i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije izloženi su u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Filozofskog fakulteta.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija u sastavu:

1. Prof. dr Đorđe Borozan, redovni profesor Univerziteta Donja Gorica u Podgorici; Humanističke nauke;

2. Prof. dr Vesna Kilibarda, redovni profesor Univerziteta Crne Gore, Filološki fakultet u Nikšiću;

3. Prof. dr Saša Knežević, vanredni profesor Univerziteta Crne Gore, Fakultet političkih nauka u Podgorici;

Pregled doktorske disertacije i Izvještaja se može izvršiti u roku od 30 dana od dana objavljivanja ovog obavještenja u Biblioteci Univerziteta Crne Gore (Podgorica, ul. Cetinjska br. 2), i Biblioteci Filozofskog fakulteta u Nikšiću, a primjedbe se mogu dostaviti Vijeću Filozofskog fakulteta (Nikšić, ul. Danila Bojovića b.b)