Članovi Radne grupe pripremaju izvještaje u procesu samoevaluacije

Radna grupa za izradu Samoevalucionog izvještaja, koji bi trebalo da pokaže u kojoj mjeri je Univerzitet Crne Gore ispunio preporuke Evropske asocijacije univerziteta (EUA) date nakon evaluacije prije tri godine, održala je treći sastanak.

Radnu grupu formirao je rektor prof. dr Danilo Nikolić, a članovi pripremaju izvještaje o aktivnostima koje su do sada realizovane na Univerzitetu u skladu sa preporukama EUA.

Samoevaluacioni izvještaj trebalo bi da prikaže presjek stanja u oblastima upravljanja univerzitetom, nastavi i reformi studijskih programa, razvoju istraživačkih kapaciteta, povezivanju sa društvom, razvoju sistema kvaliteta i internacionalizaciji.

15.02.2018 Rektorat

Rektor Nikolić i ambasador Galip razgovarali o unapređenju saradnje sa turskim univerzitetima

07.02.2018 Rektorat

Rektor i ambasador Hrvatske razgovarali o unapređenju saradnje u oblasti visokog obrazovanja