21.03.2018

Karijerno savjetovanje o sezonskom zapošljavanju

Na predstojećem  sajmu sezonskih poslova u turizmu  'Summer Job 2018', Karijerni centar Univerziteta Crne Gore će u saradnji sa Zavodom za zapošljavanje organizovati sesiju o karijernom savjetovanju kada je u pitanju sezonsko zapošljavanje. Sesija u trajanju od sat vremena, će biti održana 26.03. sa početkom u 10:30 časova, u Maloj sali Univerzitetskog sportsko - kulturnog centra.

Na ovoj sesiji, prisutni će biti u mogućnosti da se upoznaju sa konceptom sezonskog zapošljavanja i značaju koje ono ima za sticanje radnog iskustva, ali i da nauče kako da iskoriste priliku dostupnu na sajmu da se upoznaju sa poslodavcima i sebe predstave na što bolji način. Na sesiji će biti data konkretna uputstva o popunjavanju formulara za CV, ali i verbalnoj komunikaciji sa poslodavcima.

Pozivamo sve zainteresovane da, do ponedjeljka 26. marta, svoje podatke (ime i prezime, broj indeksa, naziv fakulteta) dostave putem e-maila na adresu: karijernicentar@ac.me i na taj način izvrše potrebnu prijavu.

Takođe, ohrabrujemo sve posjetioce sajma da posjete štand Karijernog centra Univerziteta Crne Gore i bolje se upoznaju sa aktivnostima centra, kao i mogućnostima koje se nude za približavanje tržištu rada i dodatnim usavršavanjima putem dostupnih programa mobilnosti.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.