Dan otvorenih vrata 24. aprila

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

'Dan otvorenih vrata', projekat namijenjen prvenstveno maturantima srednjih škola u Crnoj Gori, zvanično će biti otvoren sjutra, 24. aprila 2018, u 10.00 sati, u kampusu Univerziteta Crne Gore.

Na otvaranju će govoriti rektor Univerziteta Crne Gore  prof. dr Danilo Nikolić, generalna direktorica Direktorata za visoko obrazovanje  Mubera Kurpejović i rukovodilac Karijernog centra Univerziteta Crne Gore Ivica Todorović.

Organizator događaja je Karijerni centar Univerziteta Crne Gore u saradnji sa Studentskim parlamentom Univerziteta Crne Gore (SPUCG) i NVO Studentski kulturni centar

Predstavnici svih 19 fakultetskih jedinica Univerziteta Crne Gore će, za svojim štandovima, posjetioce i zainteresovane maturante, informisati šta izučava svaka fakultetska jedinica Univerziteta Crne Gore i koje su im mogućnosti zapošljenja po završetku te visokoškolske ustanove. Takođe,  biće dostupne informacije o studentskim servisima kao i programima mobilnosti studenata, mogućnostima studiranja na nekom od partnerskih univerziteta. Očekuje se posjećenost više od tri hiljade maturanata iz Crne Gore, a za većinu maturanata  obezbijeđen je prevoz autobusom.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.

21.03.2018 Karijerni centar

Karijerno savjetovanje o sezonskom zapošljavanju