Objavljen prvi broj elektronskog časopisa "Studentski forum"

Prvi broj elektronskog časopisa Univerziteta Crne Gore posvećen studentima i studentskom životu, pod nazivom Studentski forum, objavljen je danas.

U ovom broju dostupne su najvažnije novosti sa Univerziteta Crne Gore, dat je pregled informacija koje se tiču prilika za studente, međunarodne saradnje i aktuelnih konkursa, stipendija i radionica,  studentskih aktivnosti, kao i podaci o važnim datumima u akademskom kalendaru za tekuću studijsku godinu.

Ukoliko želite da budete u toku sa vijestima sa Univerziteta Crne Gore, možete se pretplatiti na Studentski forum besplatno, klikom na "pretplatite se na vijesti Akademski forum". Takođe, svoju pretplatu možete otkazati u svakom trenutku, klikom na odjeljak "Otkaži pretplatu" koji se nalazi na dnu stranice svakog broja.